.

.

وَقَالَ الْمَلِکُ ائْتُونِی بِهِ أَسْتَخْلِصْهُ لِنَفْسِی فَلَمَّا کَلَّمَهُ قَالَ إِنَّکَ الْیَوْمَ لَدَیْنَا "مِکِینٌ" أَمِینٌ
و پادشاه گفت او را نزد من آورید تا وى را خاص خود کنم پس چون با او سخن راند گفت تو امروز نزد ما با منزلت و امین هستى (ایه 54، سوره یوسف)
.: مکین به معنی جایگاه استوار و با منزلت است که چهار بار در قران ذکر شده است:.

جرعه اي عشق
نويسندگان

Flash Embed Code

Flash Embed Code

۱۱ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۲ ثبت شده است

بحث و گفتگو ها شدت گرفته بود و نگرانی در نگاهشان موج می­زد، روی گرداندن عده­ای که فقط با کلمات ایمان آورده بودند نه با دل و یقین از ایمان یاران را نگران کرده بود، در این حین شخصی به آرامی گام برمی­داشت و به سوی آنان در حرکت بود، بر خلاف آن گروه این شخص گویا هیچ غم و اندوهی به رخسار ندارد و مصمم پا برمی­دارد و با اطمینان پا بر زمین می­گذارد، کم کم به این گروه نزدیک شد و او کسی نبود جز آخرین فرستاده ی خدا محمد«ص».....

علی جواهری تقدس
۳۱ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۴:۵۰ موافقين ۶ مخالفين ۰ ۴۷ نظر

متن بیانیه کامران باقری لنکرانی، کاندیدای جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
محضر مبارک خواهران و برادران مومن و انقلابی
با تبریک میلاد با سعادت امام جواد علیه السلام و در آستانه طلوع خورشید علوی علیه السلام در خانه ربوبی، با فروتنی و تواضع در برابر عظمت ملت بزرگ ایران به ویژه خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران ، اکنون که در آستانه ورود به انتخاباتی حماسی قرار گرفته ایم ، لازم دانستم نکاتی را به محضر شما ، عرضه نمایم.
انقلاب اسلامی میراث گرانسنگ امام المجاهدین و قدوه السالکین خمینی کبیر رضوان الله تعالی علیه و ودیعه ای الهی است و همه ما موظف به حفظ و پاسداشت آن هستیم. انقلاب ما اکنون در مصاف با مستکبران در مرحله ای حساس قرار گرفته است.دشمنان دین خدا تمام توان خود را برای به زانو در آوردن این انقلاب به میدان آورده اند و از هیچ تلاشی در به عقب راندن و مهار این نهضت الهی مضایقه نکرده و نمیکنند. از دشمنی دشمن ، تعجبی نیست. اما خوش خیالی برخی از دوستان که مشت چدنی را در زیر دستکش مخملین دشمن نمیبینند و با توهم حل منازعات ، سیاست لبخند را توصیه میکنند ویا دیگرانی که چسبندگی به قدرت تحلیل هایشان را به انحراف کشانده و یا کسانی که درگیر و دار انانیت ، بیراهه را به جای مسیر اصلی گرفته اند ویا آنانی که حزب گرایی را به جای اصولگرایی واقعی مبنا قرار داده اند، جای تعجب دارد که در این کشمکش حق و باطل ، به جای منافع ملی و مصلحت نظام ، جور چین دشمن را تکمیل میکنند و در جستجوی قدرت ، هر کاری را مجاز میشمرند .
در چنین شرایطی بصیرت ، درک صحیح از شرایطی که در آن به سر میبریم ، از خود گذشتگی ، اعتماد به مردم و رهبری الهی این انقلاب و از همه بالاتر ایمان به خدا ، بالاترین سرمایه های ما هستند.
موسم کنونی ، موسم لجاجت ، تصمیم گیری های فردی ، بی توجهی به مصالح کشور و بی اعتنایی به وظیفه همگانی در دفاع از این نظام مقدس نیست ، ولو این اهمال ها به خیال عمل به تکلیف و با پوشش ادای دین به وطن باشد.
همه ما موظفیم همصدا و همگام در برابر فتنه آفرینی فتنه گران و انحراف منحرفان قیام کنیم و نگذاریم این انقلاب برخلاف وصیت امام رضوان اله تعالی علیه به دست نااهلان و نامردمان بیفتد.قبلا هم گفته بودم حضور من در این انتخابات گفتمانی است و رقابت درون گفتمان انقلاب اسلامی را نا صواب میدانم. برهمین اساس ضمن تشکر از همه عزیزانی که در سراسر کشور نسبت به این جانب ابراز محبت و بزرگواری نموده اند به خصوص دانشگاهیان ، نخبگان ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، علمای اعلام و به ویژه حضرت علامه آیه الله مصباح یزدی دامت برکاته ، با توجه به حضور قطعی برادر انقلابی و مومن جناب آقای دکتر جلیلی ، با کسب نظرمشورتی از جبهه پایداری انقلاب اسلامی ، برای دفاع از گفتمان امید ، عدالت و استقامت ،این جانب با انصراف از داوطلبی در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری ، حمایت خود را از جناب آقای دکتر جلیلی اعلام میدارم. این حمایت برای دفاع یک پارچه از گفتمان انقلاب اسلامی است و به ایشان دعا میکنم تا انشالله همواره در همین خط اصیل در تمسک به اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله ، با رهبری ولی امر مسلمین جهان حضرت آیه الله العظمی امام خامنه ای ادام الله ظله العالی و همراه با روحانیت متعهد دامت برکاتهم باقی بمانند و بتوانند خدمتگزار خوبی برای این مردم مومن و نجیب باشند.
وما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه انیب
دکتر کامران باقری لنکرانی

مهدی ملکشاهی
۳۰ ارديبهشت ۹۲ ، ۲۱:۰۹ موافقين ۴ مخالفين ۰ ۱۱ نظر
مهدی ملکشاهی
۲۹ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۶:۲۱ موافقين ۲ مخالفين ۰ ۹ نظر

با مطالعه مطالب یک سایت مطلب جالبی توجهم رو جلب کرد، مطلبی از دکتر جلیلی و آن این بود: «من روی این باز هم تاکید می کنم بلکه خواهش می کنم به شدت پرهیز کنید از هر نوع رفتاری که ما بارها مدعی بودیم که این کارها غلط است. حتی اگر خود  من سهوا یا عمدا دچار چنین خطایی شدم باید تذکر بدهید.....»

و این حرف حرف تو بود و من نیز با توجه به اینکه خودت خواستی بر خود لازم دانستم برخی از خطاهایت را تذکر دهم:

علی جواهری تقدس
۲۸ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۷:۱۳ موافقين ۲ مخالفين ۰ ۱۷ نظر
مهدی ملکشاهی
۲۷ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۷:۱۸ موافقين ۱ مخالفين ۰ ۴ نظر

مهدی ملکشاهی
۲۷ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۶:۲۹ موافقين ۲ مخالفين ۰ ۵ نظر

دریافت
حجم: 564 کیلوبایت

مهدی ملکشاهی
۲۶ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۴:۵۸ موافقين ۴ مخالفين ۰ ۱ نظر

صدای آژیر قرمز به ناگهان ترس و دلهره­ای در دل انداخت، گویا قیامتی به پا شده است، همه به فکر گریختن از یک خطری بودند، خطری که به یکبار همه را غافلگیر کرده بود، هنوز صدای ممتد خطر در گوش مانده بود که صدای مهیبی در آسمان پیچید و نه تنها دیوار صوتی بلکه مرزهای هوایی کشوری را شکست که تازه از اسلام متولد شده بود و شروع به ریختن بمب و تیرهای خشم و نفرت و ترس بر روی کشوری کرد که بیم آن میرود که انقلابش  به الگو برای سایر کشور ها شده و سراسر نظام های سلطه را به فرجام سرنگونی دچار خواهد کرد و این چنین تهاجمی آغاز شد تهاجمی علیه انقلابی به رنگ همه خوبی ها و سردمداران سلطه در غرب و شرق که خود را در خطر می­دیدند  با تشویق و ترغیب سگی کثیف به وی حاری را آموخته و با وعده­های پوچ و استخوانی چراغ سبز حمله به ایران را برای وی روشن می­کنند.

علی جواهری تقدس
۲۴ ارديبهشت ۹۲ ، ۲۰:۳۱ موافقين ۳ مخالفين ۰ ۱۴ نظر

زائران شیعه در حرم حضرت خوله(س) دختر امام حسین(ع)، در شهر «بعلبک» لبنان عصر روز گذشته، در مراسم عزاداری که در این آرامگاه برگزار شده بود، شاهد ترواش خون از دیوارها و ضریح این مرقد شریف بودند.

به گزارش خبرگزاری عراقی "براثا" با انتشار گزارش تصویری مربوط به این واقعه نوشت که با سرخ‌گون شدن این آرامگاه، هزاران تن از مسلمانان برای مشاهده خونی که از ضریح و دیوارهای متصل به این قبر شریف سرازیر شد، اطراف این مکان زیارتی تجمع کردند.

مهدی ملکشاهی
۲۴ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۹:۴۶ موافقين ۲ مخالفين ۰ ۲ نظر

ترکش و دود، صدای سوت خمپاره،  موج انفجار، صدای خرد شدن استخوان، بوی باروت آغشته به پوست و خون، بدن های قطعه قطعه شده، بدن های بی دست و سر و پا، همه و همه نتوانست مانع حضورش در جبهه شود چرا که از کربلا آموخته که این صحنات و این جان فشانی ها جز « ما رایت و الا جمیلا » نیست

علی جواهری تقدس
۲۴ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۸:۴۵ موافقين ۱ مخالفين ۰ ۳ نظر